Про це йдеться на сайті СБУ.
"Приємно, що нарешті нас почули і перед тим, як неправомірно звинувачувати Службу безпеки через ЗМІ у діях, яких не було, спираючись лише на неперевірену, а часом навмисно сфабриковану інформацію, активісти вирішили звернутись до нас, щоб отримати офіційну відповідь згідно з законами України", - йдеться в повідомленні.
"Повідомляємо, що Громадська приймальня СБУ розташована по вул. Малопідвальна, 16. Вхід до приймальні обладнаний пандусом, для зручності пересування людей з обмеженими можливостями. Прийом громадян проводиться без попереднього запису, у робочі дні - з 9 до 18 години з перервою на обід з 13 до 14 години", - зазначили в СБУ.
В прес-службі відомства звернули увагу, що обов'язковому прийняттю та розгляду підлягають лише звернення, що оформлені відповідно до чинного законодавства України.
Громадяни, які звертаються до приймальні СБ України під час проведення особистого прийому при собі повинні мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу.
Письмове звернення оформляється відповідно до вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян". Обов'язково має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, пропозиції (зауваження), заяви (клопотання), скарги, прохання чи вимоги, поставлено підпис особи і дата, йдеться в повідомленні.
Відповіді на правильно оформлені звернення будуть надані у передбачений законом термін, обіцяють в СБУ.
У середу, 29 вересня, о 13:45 журналісти, громадські діячі та бажаючі громадяни вишикуються в чергу до громадської приймальні Служби Безпеки України з метою подати інформаційний запит, щоб дізнатися "чи збирала протягом останнього року щодо мене Служба Безпеки України будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала мої телефони, організовувала стеження?".
| Джерела: http://www.pravda.com.ua/ http://article-blogger.blogspot.com/ |
Немає коментарів:
Дописати коментар