зафолловити у Твіттеріпідписатися на RSS

Cтатті про українську політику і не тільки

21.01.11

Сталін для нинішньої влади живіший за всіх живих?


Як заявляє нинішня влада, останні роки в Україні все було надзвичайно погано - вочевидь, дуже погано було і в ті 4 роки, коли Віктор Янукович був прем’єр-міністром, та в ті 16 років, коли Микола Азаров писав бюджети України.

Напевно, так воно і є.

Проте, влада мовчить про те, що сама умудрилася наробити.

Коментуючи необхідність пенсійної реформи, президент Віктор Янукович відзначив: "Сьогодні кількість пенсіонерів зростає, кількість працюючих людей скорочується. Якщо ця динаміка буде продовжуватися далі, то куди ми прийдемо?".

Питання до влади: як же може тривати "ця динаміка"? А як же 50 мільйонів українців у 2020 році, обіцяних президентом у його виборчій програмі? Тож, навіть у президента немає жодних сподівань на виконання власних передвиборчих обіцянок…

Тим часом, згідно з експрес-випуском Державного комітету статистики, у 2010 році вперше з 2005 зафіксовано падіння народжуваності і тенденція до наростання спаду населення.

За перші 11 місяців 2010 року в Україні народилися 456,9 тисяч немовлят, що на 14,5 тисяч менше, ніж у 2009 році, а показник природного спаду населення зріс з 172,6 тисяч у 2009 році до 181,5 тисяч у 2010.

Віктор Янукович у своїй офіційній передвиборчій програмі обіцяв зростання населення України до 50 мільйонів до 2020 року. А в реальності замість обіцяного зростання на 500 тисяч на рік країна отримала падіння населення на майже 200 тисяч.

У глобальному рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму 2010-2011, Україна спустилася на сім позицій порівняно з минулим роком і опинилася на 89-ому місці серед 139 країн світу між Албанією і Гамбією.

У 2010 Україна посіла 164 місце в рейтингу економічних свобод Herіtage Foundatіon та газети Wall Street Journal серед 179 країн світу, опустившись на 2 позиції у порівнянні з минулим роком.
Головна причина – корупція.

За даними Всесвітнього банку і International Finance Corporation у 2010 за легкістю ведення бізнесу Україна виявилася на передостанньому місці в СНД після Узбекистану.

Покращення ділового клімату за підсумками цього року демонструють усі країни Східної Європи – від Чехії і Угорщини до Румунії. Єдиний виняток – Україна.

Індекс інвестиційної привабливості, оприлюднений "Європейською бізнес асоціацією" (EBA), показав погіршення оцінок бізнесом інвестиційного клімату в Україні.

За підсумками III кварталу цього року індекс знизився з 3,25 до 3,2 бала (за 5-бальною шкалою). Оцінка поточного інвестиційного клімату знизилася з 3,8 до 3,6 бала.

За даними Світового банку за простотою процедури сплати податків Україна перебуває на 181-му місці з 183. Світовий банк визнав неефективним щойно ухвалений Податковий кодекс за збереження надскладної системи адміністрування податків, ускладнення сплати ПДВ, тиск на експортерів продукції сільського господарства, що стримуватиме розвиток цієї галузі.

Кількість платежів бізнесменів до бюджету, за даними Світового банку, є найбільшою в світі – 135 (183 місце з 183). Між тим, приміром, у Швеції є 2 податкових платежі, у Норвегії – 4, у Сінгапурі – 5.

Розрекламована владою "податкова реформа" залишила після себе одне запитання: навіщо це все було городити, псувати нерви бізнесу, для якого, як відомо, потрібна тиша?

За офіційними даними Держкомстату України, за перше півріччя цього року злочинність зросла на 28,2% з тяжких і особливо тяжких злочинів, які завжди реєструвалися, тож цей факт не можна списати на хиби попередньої статистики.

За попередніми даними Державного казначейства, чисте зростання держборгу склало 81,2 мільярди гривень, або близько 25% від усього обсягу боргу.

2010 рік став роком одного з найстрімкіших зростань державного боргу в історії України. Країна підійшла до критичного рівня державного боргу – 42% від ВВП.

За даними Рахункової палати, розмір прожиткового мінімуму (і всі соціальні виплати, прив‘язані до нього) збільшився з 1 січня до 31 грудня на 2,2%, проте з урахуванням індексу споживчих цін знизився на 7,2%.

Але хто повірить, що в Україні за цей час було 9,4%, а не, приміром, 40% інфляції по базових для населення групах товарів?

Микола Азаров ще на початку року заявив, що Україна має збільшити видобуток власних енергоносіїв. Тим часом, нафтогазовидобувні підприємства в 2010 році скоротили видобуток газу на 5,3%, порівняно з 2009 роком, а нафти і газового конденсату – на 10,3%.

Нині влада хвалиться, що зростання економіки за підсумками 2010 було на рівні 4,0%. Але при цьому не говорить про те, що зростання світової економіки у 2010 за даними Світового банку було практично таким же – 3,9%.

А зростання економіки країн, що розвиваються і на які Україна природним чином повинна рівнятися, становило у 2010 7%.

Тобто економіка України росте майже в два рази повільніше, ніж зростають співмірні країни. І це при тому, що падіння України в попередньому році було чи не найглибшим, і нині просто фіксується "ефект відскоку".

Власне, різниця між 7 і 4 і є приблизним наслідком "корупційного податку".

За такою траєкторією Україна йде не до двадцятки найрозвиненіших держав, як це обіцяв Янукович у своїй програмі, а, в кращому разі, до двадцятки найрозвиненіших держав Африки.

Нещодавно голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк рекомендував жителям України в наступному році "ще жорсткіше підтягнути пояси".

"Оскільки за п`ять років, за принципом класика марксизму-ленінізму – "крок вперед і три назад" – було зроблено п`ять кроків назад за час тієї президентської влади" – зазначив Близнюк.

Крім того, Близнюк підкреслив, що "2011 рік – це рік, коли, додатково до всього іншого, вже треба буде починати віддавати борги, які нагребли раніше".

І це при тому, що пік народного споживання в Україні припав на 2006-2008 роки, до такого рівня країна "з затягнутими пасками" буде йти ще довго і навряд чи дійде при цій владі. Як кажуть, поки не настане завтра, не зрозумієш, як тобі було добре вчора.

А нині влада говорить про світле майбутнє. Цікаво, а де вона "заникала" світле сьогодні?
Ось як, наприклад, влада "затягнула паски" сама.

У бюджеті-2011 витрати президента збільшено на 40,9%, Генпрокуратури на 77,8%, витрати на утримання резиденцій, ведення мисливського господарства – на 50,5%, утримання санаторно-курортних закладів збільшено – на 82%, поліклінічне обслуговування депутатів, керівників – на 20%, стаціонарне медичне обслуговування депутатів, керівників – на 62,6%.

Примітно, що керівники значно успішніших країн ЄС, усвідомлюючи свою долю відповідальності за стан своїх країн, скорочують витрати на себе – де на 10, де на 20, а де й на 50%.

А яка ж ефективність влади в Україні?

Упродовж усього року влада нагадувала вершника без голови, що скаче на чолі ескадрону – вона то "розробляла" рішення, то вносила їх у Верховну Раду, то звідти забирала.

За даними дослідження індексу сприйняття корупції "Транспаренсі Інтернешнл" у 2010 34% громадян України визнали, що цього року давали хабарі, у порівнянні з 21% у 2009.

Для прикладу, в державах ЄС і США у 2010 по 5% громадян зізналися в тому, що давали хабарі. Не працює й звичне посилання на "пострадянську специфіку": у Грузії в дачі хабарів зізналося всього 3%.

Як свідчать дані цього дослідження, в Україні у 2010 було більш ніж учетверо більше громадян, які вважають, що ситуація з корупцією у 2010 погіршилася, ніж оптимістів.

Влада явно сприяє скандальній фірмі, яка ввозить безмитно нафту в Україну і вже завдала збитків близько мільярда доларів безпосередньо державному бюджету.

Без тендерних процедур розподіляються гроші на Євро-2012, відбуватимуться закупівлі електрики і газу органами державної влади.

Чого варте відстоювання Миколою Азаровим нинішніх схем уникнення оподаткування при використанні Кіпрського офшору під сміховинним приводом, що "Україна – передбачуваний партнер", а "Кіпр – член ЄС".

На цьому тлі заяви про боротьбу з корупцією з боку влади виглядають як відвертий "стьоб" над громадянами і над країною, яку "таланти" "імєют".

Тим часом від імені президента Януковича внесено законопроект, який фактично легалізував хабарі.

За хабарі обсягом до 4 тисяч 705 гривень, нічого не передбачено, крім штрафу в 70 тисяч гривень.

Це значить, що хабарницькі "піраміди", які широко існують в країні, банально легалізуються.

З таким рівнем здирництва дивно, що в Україні взагалі ще щось виробляють. І ця проблема справді об’єднує всю країну – не лише громадян, а й тих же бізнесменів з Партії регіонів.

А поки що влада знаходить винних у "досягненнях", на яких можна все звалити, або, принаймні, переключити увагу.

Кричущим випадком репресій стали арешти організаторів Майдану-2 під блюзнірським приводом вбивання ними "кілочків" на Майдані.

Президент Янукович після ветування проекту Податкового кодексу заявив, що він порушував конституційні права громадян. Тому логічно було б сказати "Б" і переслідувати чиновників, які за державний кошт написали проект, який за словами президента, здійснював замах на конституційні права громадян, та ще й за державний кошт зімітували "всенародне обговорення" (назване віце-прем’єром Тигіпком в прямому ефірі "маячнею").

У ході підготовки урядом некомпетентного Податкового кодексу близько восьмисот тисяч людей по всій країні зазнали матеріальних збитків внаслідок відволікання на протести від своєї повсякденної діяльності.

Очевидно, компенсувати ці збитки зобов'язаний уряд. І не з державного бюджету, а з коштів і майна чиновників, відповідальних за розробку некомпетентних рішень.

Коли підприємців були десятки тисяч на майданах по всій країні, Янукович з Азаровим прийшли до них пити чай. Коли їх лишилося кілька десятків – їх уночі розігнали "Беркутом".

Нинішня влада демонструє, що розуміє тільки силу. Але, схоже, не до кінця розуміє, що власноруч готує собі таким своїм ставленням. Хоча, може, й розуміє, просто на цей випадок є вертолітні майданчики.

Тим часом суд відпустив на волю 12 міліціонерів, що займалися грабунком перехожих у Криму. Бо грабіжники – соціально близькі?

Син депутата-регіонала й голови "Укравтодору", який, за даними ЗМІ, зізнався у вбивстві й рекеті, відпущений на волю. Як сказав його батько, "слідство оцінить усі розклади".

У цей час майже півтора десятки громадян заарештовані за причетність до знищення ідолища Сталіна, прототип якого винний у смерті десятків мільйонів людей по всьому світу, і чи не найбільше – в Україні.

Це все одно, якби після війни воїнів-переможців карали за зняття з будинків українських вулиць назв "Гітлер-штрассе".

Два запорізькі парадокси. Підрив церкви з прихожанами чинними й колишніми служителями Московського патріархату, в результаті якого загинула людина і постраждало ще 9, не є терористичним актом.

А ліквідація ідола Сталіну, який обурює більшість громадян України, і в результаті якої ніхто не постраждав? Невже Сталін для нинішньої влади живіший за десяток громадян України? Чи живіший за всіх живих?

Олександр Палій, політолог, кандидат політичних наук

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |

Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/fwz7qo
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Чергове підвищення тарифів на воду


Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи для населення 39 підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства на централізоване водопостачання й водовідведення з 1 лютого.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні у четвер, повідомляє агентство "Українські новини".

НКРЕ здійснила перегляд тарифів уперше в рамках тимчасово покладених на неї функцій Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг.

При ухваленні рішення регулятор виходив із наданих водоканалами даних, при цьому комісія врахувала зростання вартості електроенергії з моменту перегляду тарифів для цих компаній до фактичної її вартості станом на 1 січня 2011 року.

За попередніми даними НКРЕ, залежно від компанії зростання тарифів становило від 0 до 15%.

Остаточні тарифи для інших категорій споживачів водоканалів мають бути встановлені місцевими органами влади.

Тепер комісія може переглядати тарифи на водопостачання й водовідведення 85 водоканалам.

Комісія планує здійснити перегляд тарифів для чергових 7 компаній на наступному засіданні.

Зокрема, НКРЕ підвищила для компанії "Київводоканал" тариф для населення на централізоване водопостачання на 11% до 1,41 гривень/куб. м, на водовідведення - на 9,6% до 1,09 гривень/куб. м (без урахування ПДВ) з 1 лютого.

Як відомо, НКРЕ надано повноваження Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг, створеної Верховною радою 9 липня 2010 року, до завершення процесу її формування.

Раніше тарифи на комунпослуги встановлювалися органами місцевого самоврядування.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/hGhsbS
http://www.epravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Януковичу знову соромно за дружину


Президент Віктор Янукович здійснить державний візит до Польщі без першої леді.

Як повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, Янукович 3-4 лютого перебуватиме з державним візитом у Польщі.

На питання, чи супроводжуватиме Януковича перша леді, Льовочкін відповів: "Це поки що не передбачено програмою візиту з приватних причин".

На питання, які причини завадять Людмилі Янукович супроводжувати чоловіка, Льовочкін відповів: "Не хочу це коментувати - це приватна річ".

Як відомо, протокол державних візитів зазвичай передбачає, що президента у поїздці супроводжує його дружина.

Восени 2010 року Янукович вже здійснив державний візит до Китаю також без першої леді.

Льовочкін також повідомив, що Янукович зустрінеться з президентом Польщі на українському ланчі, який організовує в Давосі фонд Віктора Пінчука.

"Основна тема дискусії - це підготовка до Євро-2012", - сказав Льовочкін.

Загалом, за його словами, Янукович проведе у Давосі 26-28 січня, де він зустрінеться з керівництвом МВФ, Світового банку та ЄБРР.

На питання, чи зустрінеться Янукович з керівниками інших провідних держав світу, Льовочкін повідомив, що над цим зараз працює протокол.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/et2FvY
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Внутрішні війська у Макіївці


Бійці спеціального міліцейського полку Східного територіального командування Внутрішніх військ МВС України будуть патрулювати вулиці міста.

Про це повідомив начальник групи зі зв'язків із громадськістю Олексій Лихобабін, передає Остров.

За його словами, одразу після того, як у Макіївці був підірваний будинок державної компанії "Макіїввугілля" і торговий дім "Голден плаза", особовий склад спеціального міліцейського полку в кількості 320 осіб був піднятий по тривозі.

Солдатам, яких вишикували на плацу, видали зброю й привели в повну готовність бойову техніку.

Пізніше від Антитерористичного центру надійшла команда, відповідно до якої 50 осіб особового складу спеціального міліцейського полку були направлені в Макіївку для патрулювання вулиць міста.

Незадіяні в патрулюванні солдати полку повернулися до частини. Вони відпочивають, але у випадку надходження відповідного наказу готові підключиться до виконання завдань, поставлених Антитерористичним центром.

Нагадаємо, в четвер зранку у Макіївці був підірваний будинок "Макіїввугілля" і Торговий дім "Голден Плаза".

Відповідальність за вибухи взяли на себе невідомі, які через лист повідомили й тому, що підірвуть ще кілька будинків у Макіївці, якщо їм до 17 годин не заплатять 4 млн. євро.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/haA1Xk
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Азарову цікаво що ще можна вкрасти у населення?


Під час проведення перепису населення до опитувальника буде включений пункт про доходи населення.

Про це повідомив прем`єр Микола Азаров.

"Ми закладемо в цьому переписі до опитувальника цілий ряд показників, які є для нас надзвичайно важливими", - сказав він.

Прем'єр зазначив, що в опитувальнику будуть, зокрема, пункти про активність і доходи населення.

Азаров нагадав, що всеукраїнський перепис населення буде проведений у 2012 році.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/gG5eiW
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Громадські ради, знову гра у демократію?


Начебто потрібна справа – мати ще один механізм для висловлення думки громадськості владним органам. Такий собі ще один вартовий на сторожі демократії. Бо ж, очевидно, що самих лише "демократичних" виборів для справедливої та повної репрезентативності думок людей замало.
Стара нова ініціатива

Громадські ради – не нове для України явище. Їхнє завдання – доводити до центральних органів виконавчої влади та місцевих адміністрацій думку громадськості та впливати на них задля суспільної користі.

Будь-яка цивілізована країна повинна забезпечувати громадянам право на участь у роботі державних органів поза виборами. Можливо, саме із цією метою нещодавно була прийнята постанова кабміну №996 від 3 листопада 2010 року.

Цією постановою заплановане створення протягом трьох місяців із дати її прийняття, при кожному міністерстві, центральному органі виконавчої влади та при кожній облдержадміністрації – громадської ради. Саме тому, усі ці органи зараз активно формуються.

Може скластися уявлення, що при сучасному рівні розвитку суспільних свобод це могло би бути ковтком свіжого повітря. Нагадаємо, згідно із щорічним рейтингом демократичних прав та громадянських свобод американської неурядової організації "Freedom House", Україну виключили з категорії вільних країн.

У країні, де цілеспрямовано будується жорстка вертикаль влади, громадськість, відповідно із цією постановою, теоретично могла би мати важелі впливу на владу з метою захисту своїх інтересів.

Але…

Громадські ради, насправді, уже давно існують. І ніхто із громадськості цього не помічає. Існування на папері не має сенсу.

Чи може постанова КМУ перевести формування громадських рад із площини "паперової" і теоретичної – до практичної та дієвої? Чи, насправді, це потрібне існуючій владі?

Владу всім і одразу нікому

Майже кожного дня сьогодні в Україні з'являється нова рада при якомусь органі, яка покликана захищати громадські інтереси всіх загалом і нікого конкретно. При цьому термін роботи такої ради буде два роки з моменту обрання.

Отже, саме зараз у громадськості є шанс відрядити до рад своїх найактивніших представників.

Аналіз Типового положення про громадські ради, які формуються, призводить до певних висновків.

1. Ради мають право вимагати від держорганів інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради, але обов'язок таку інформацію надавати в цих органів відсутній.Тому, як і раніше, вимоги таких рад до органу, при якому вона створюється, можуть бути повністю проігноровані.

2. Як самих членів рад, так і чиновників потрібно вчити, як взаємодіяти між собою задля забезпечення інтересів громадськості. Будь-яка ініціатива, як і раніше, буде дратувати чиновника, який не бажає, щоб хтось заважав йому працювати по зрозумілій йому схемі.

Доки обидві сторони не навчаться допомагати один одному й бути корисними, їхня співпраця неможлива.

3. Робота ради здійснюється через такі форми, як публічне громадське обговорення та вивчення громадської думки. Рішення громадської ради мають рекомендаційний характер і є обов'язковими для розгляду органом. Тобто орган виконавчої влади на власний розсуд може й не приймати рекомендаційну думку громадськості.

Із цього випливає, що в значенні вказаної постанови КМУ, громадськість важлива, але не серйозна, і тому її можна й не брати до уваги.

4. Найголовніше, що очевидно для того, щоб ради працювали, треба мати фінансування на їхній секретаріат. а коли фінансування відсутнє, ради вмирають, бо не мають жодних можливостей незалежно працювати на постійній основі, проводити інформування, публікувати матеріали.

Передостаннім пунктом положення про громадські ради визначено, що забезпечення секретаріату громадської ради приміщенням, засобами зв'язку, створення умов для роботи ради та проведення її засідань здійснює орган, тобто саме орган виконавчої влади, при якому вона створюється.

Про яку незалежність громадської ради йтиме мова, коли ця рада прямо залежить від органу, де вона повинна представляти громадськість?

Враховуючи це, її робота може залежати винятково від особистих якостей та ініціативи членів та голови цієї ради, а в органу виконавчої влади існує вагомий інструмент для блокування її роботи.

Сьогодні сотні людей беруть участь у створенні громадських рад в Україні, витрачають на це свій час та власні ресурси. А результат цієї роботи, виходячи із законодавства, досить примарний.

У країні із чіткою вертикаллю влади є примарна опозиція, є примарне покращення життя.

Залишається ще "створити" примарну громадськість, яка буде всім задоволена.

Можливо, це і є примарною демократією нашого майбутнього?

Сергій Жуков

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/f2Da3d
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Підривників Макіївки "дістала влада" (ФОТО)


Невідомі, що організували два вибухи в Макіївці, вимагають велику суму грошей.
Про це повідомило ZN.UA джерело в міліції.

У будинку міськради була знайдена записка з текстом: "Дістала ця влада. Вимагаємо 4 мільйони євро. Зарядні пристрої закладені в інших будинках міста".

Нагадаємо, у четвер у Макіївці в адміністративного будинку "Макіїввуголь" рано вранці стався вибух. Одночасно вибуховий пристрій спрацював і на території ринку.

На місце події вилетів міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, голова СБУ Валерій Хорошковський.















реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |

Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/h2MdGd
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/

Посол КНР в Україні хоче розширити роботу Інституту Конфуція


Посол Китайської Народної Республіки в Україні ЧЖАН Сіюнь хоче розширити роботу Інституту Конфуція, аби українці, які цікавляться китайською мовою, літературою, культурою, змогли вивчати їх у рамках цього інституту. Про це посол розповів в ексклюзивному інтерв`ю COMMENTS.UA.
За словами дипломата, Китай і Україна плідно працюють у сфері освіти. У червні 2002 року було підписано договір про співпрацю між китайським і українським міністерствами освіти, яким передбачається обмін студентами, бакалаврами, надання певного обсягу взаємної квоти по урядовій лінії.

«25 студентів щорічно проходять навчання в Україні і Китаї, їм надається урядова стипендія. По неурядовій лінії в українських вузах займаються 8,5 тис. китайських студентів, у наших вузах — 1,5 тис. українських», - розповів ЧЖАН Сіюнь.

Він також відзначив, що між Україною і Китаєм існує взаємне визнання диплома і шкільного атестата. «Людина з дипломом українського вузу зможе продовжити навчання в Китаї на тій підставі, що частина навчального процесу вона вже пройшла в Україні. А фахівець з дипломом українського вузу може знайти роботу в Китаї. І навпаки, хлопця, який закінчив вуз у Китаї, визнають молодим фахівцем в Україні. Нарешті, якщо він в одній з цих двох країн став аспірантом або одержав ступінь доктора, то це визнають і в іншій країні», - відзначив посол.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/eIoAk4
http://www.unian.net/
http://article-blogger.blogspot.com/

"Кровопролиття" від міліції виявилося пустими словами


Інформація про заворушення під час акції у День Соборності на даний момент не підтверджується.

Про це заявив на зустрічі з організаторами акції заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

За його словами, на час відповідної заяви голови МВС Анатолія Могильова така інформація існувала, однак "вона була відпрацьована, і на сьогоднішній день підтвердження немає".

Ратушняк також зазначив, що під час акції 22 січня міліція не має наміру вживати силових заходів проти громадян, однак просить їх утриматися від правопорушень.

"Ми забезпечимо охорону правопорядку. Але якщо будуть виявлені факти порушень 22 числа, то ми їх будемо документувати", - сказав він.

Заступник міністра повідомив, що до участі в акції заявлено 60 тисяч громадян, однак за прогнозами міліції, їх буде близько 2,5 тисяч.

Як відомо, минулої п’ятниці, виступаючи у парламенті, Могильов заявив, що під час акцій 22 січня готується "кровопролиття".

Пізніше Ратушняк підтвердив цю ж інформацію.

реклама: | єдиний гаманець | кредитка | міні кредитка | карта юніора | програма Бонус+ | робота | інтернет | соціальна карта | карта gold | море можливостей | нерухомість | авто-конфіскат | пенсійна карта | автоброкер | термінові грошові перекази | PrivatAssistance | страхування |
Підписатися на нові дописи
Джерела:
http://bit.ly/hsilPS
http://www.pravda.com.ua/
http://article-blogger.blogspot.com/