Про це ZAXID.NET повідомили в Соцiологiчній групі "Рейтинг".
На другому місці - партія Батьківщина, рейтинг котрої з червня виріс з 12,4% (замірявся як БЮТ) до 15,5% (замірявся як Батьківщина). На третьому місці Сильна Україна, яка повторює плавну спадну тенденцію персональних позицій лідера. Її рейтинги у березні становили 12,7%, у квітні - 10,7%, у червні - 9,2%, у вересні - 8,8%.
Дещо законсервувались рейтинги Фронту змін (3,5%) і виросли у порівнянні з червнем рейтинги двох радикально протилежних сил: Комуністичної партії України – з 2,5% до 3,8% та ВО Свободи – з 1,7 до 3%. Перші намагаються створити альтернативу для розчарованих політикою влади на лівому фланзі (при цьому залишаючись частиною влади), другі – для розчарованих політикою опозиції на правому фланзі. Ріст рейтингів цих політичних сил свідчить про успішність такої формули.
Саме ці шість політичних сил – Партія регіонів, Батьківщина, Фронт змін, Сильна Україна, Комуністична партія та ВО Свобода – потрапили б до парламенту, якби вибори до Верховної Ради відбувались наступної неділі.
Далі у рейтингу Наша Україна (1,4%), Народна партія В.Литвина (1%), Громадянська позиція А.Гриценка (0,9%), партія УДАР В.Кличка (0,9%), Соціалістична партія (0,5%), Прогресивна соціалістична партія Н.Вітренко (0,4%), За Україну! В.Кириленка (0,4%). Інші партії – 1,1%, не підтримують жодну – 11,5%, не визначились – 13,3%, не брали б участі у виборах – 9,7% респондентів.
Опитування проводилось 9 – 16 вересня. Методом інтерв’ю було опитано 2000 респондентів. Для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3%, для значень близьких до 30% - не більше 2,6%, для значень близьких до 10% - не більше 1,8%.
| Джерела: http://www.zaxid.net/ http://article-blogger.blogspot.com/ |
Немає коментарів:
Дописати коментар