Як пише газета «Дзеркало тижня», серед них немає Ріната АХМЕТОВА, Таріела ВАСАДЗЕ, Богдана ГУБСЬКОГО, Костянтина ЖЕВАГО, Олександра ФЕЛЬДМАНА і багатьох інших представників різних політсил, яких вважають найбагатшими людьми України.
Загалом, за даними високопоставленого джерела «Дзеркала тижня» в Апараті Верховної Ради, цього літа заяви на відпустку написав 441 депутат з 450. З різних причин цього не зробили дев`ять народних обранців: Олександр БУРЯК (БЮТ), Володимир ЗУБИК (ПР), Ігор КАЛЕТНИК (КПУ), Григорій ІЛЛЯШОВ (ПР), Леся ОРОБЕЦЬ (НУ-НС), Дмитро САНДЛЕР (ПР), Віталій ХОМУТИННИК (ПР), Микола ШЕРШУН (Блок Литвина) і Микола ЯНКОВСЬКИЙ (ПР).
Як повідомила «Дзеркало тижня» прес-секретар Владимира ЛИТВИНА Ольга ЧОРНА, з решти депутатів при виході у відпустку від матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої законодавством, відмовилися лише шестеро. Це Василь ГОРБАЛЬ (ПР, губернатор Львівської області), Анатолій ГРИЦЕНКО (НУ-НС), спікер парламенту Володимир ЛИТВИН, Едуард ПРУТНИК (ПР), Георгій СКУДАР (ПР) і Арсеній ЯЦЕНЮК (НУ-НС).
Розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, передбаченої до планової відпустки, дорівнює зарплаті депутата за один місяць (15-18 тис. грн.).
Газета нагадує, що згідно з прийнятим у травні і обнародуваним у ЗМІ кошторисом парламенту на 2010 рік, на статтю «депутатське оздоровлення» в бюджеті закладено 17 млн. 352 тис. 665 грн.
Тижневик «Дзеркало тижня» ще 12 серпня звернулося з офіційним запитом в Апарат Верховної Ради і регламентний комітет парламенту з проханням надати дані про депутатів, які відмовилися від матеріальної допомоги, але відповіді досі так і не одержав.
Джерела: http://unian.net/ http://article-blogger.blogspot.com/ |